KURUMSAL

Türkiye'nin en güvenilir ticari platformu SFT Strafor; ticari faaliyetlerine çok yakın bir zamanda başlıyor. SFT Strafor sektöründe 10 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile “Strafor ve Köpük Ambalaj'a Dair Her Şey" sloganı ile ürünlerinizi sorunsuz taşımanızı sağlayacak ambalaj malzemeleri üretiyor.

Ticari felsefemizi (müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız) ortak paydada mutlu edecek, Türkiye’de strafor ve köpük ambalaj'a dair ürün pazarında, başarılı pazarlama şirketi olmak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamak olarak nitelendirebiliriz. Hedefimiz, dünya markalarını en uygun koşullarda sizlere sunmak olarak belirledik.

Kalite belgelerimiz çok yakında burada listelenecektir.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışlar başlatmayı severiz, bu yarışların rekabet gücümüzü artırdığına inanırız, Her alanda birinciliği hedefleriz, amaç bu birincilikle beraber profesyonel projelerin altında imzamız olması gerektiğine olan inancımızdır, Hızlı ve çeviğiz, çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterilerimize en iyiyi en önce sunarız.

Farklılıklara saygı gösterir, farkındalık oluştururuz, aynı hedef için tüm ekip çalışırız, çoklu ve kaliteli sonuçlara ulaşmayı hedefleriz, Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve yeteneklerimizi geliştiririz, Hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır, sizleri de bu başarıya ortak etmekten büyük mutluluk duyarız.

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz, Sonuca ulaştığımız nokta; bizden beklenenin üzerinde ve bir öncekinden daha iyidir, Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, empati yeteneğimiz ile hedeflediğimiz sonucu aşarız, Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.

Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimiz dir, Müşterimiz daima haklıdır, Müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimize “Mutlu Bir An” yaşatacak dünya kalitesinde ürünler sunarak, ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşarız, Müşteriyle ilişkilerimizde 'kaliteyi uyguna sunma' ilkesini benimseriz.